• 1 z 2
 

ISOFA 300 MAX

Neohodnotené
 
od €2,50
od €2,08 bez DPH
Kategória Ochranné pracovné prostriedky
Zvoľte variant
ISOFA 300 MAX (Váha 500 g) Kód tovaru 111/500 Váha: 500 g Skladom (25 ks) €2,50
€2,08 bez DPH
   
Kód tovaru 111/3-5 Váha: 3,5 kg Skladom (30 ks) €12,80
€10,67 bez DPH
   
 

Jeho prednosťou je schopnosť rýchlo a veľmi šetrne odstrániť nečistoty z vašich rúk. Pôsobí na nečistoty ako sú decht, sadze, tmel na báze alkydov a akrylátov. Je vhodný k odstránenie ťažkého znečistenia v tlačovom priemysle, dielňach a servisoch.

Ochrana pokožky: avokádový olej prispieva k regenerácii poškodenej pokožky, najmä pri práci v polygrafickom priemysle, dielny a servisoch.
Použitie: naneste na mierne navlhčený ruky, primerané množstvo výrobku. Roztierajte opatrne. Špinu dobre opláchnite vodou a osušte. Následne sme odporúčame používať krém vitalizačný Isolda. Vďaka aplikácii PE prášok (jemné kozmetické abrazíva) výrobok môže byť použitý ako peeling tela.
Výhody: avokádovým olejom regeneruje poškodené a nevysušuje pokožku pH neutrálne príjemne voňajúce je dodávané v praktickej fľaši, že môžete použiť priamo, alebo v spojení s držiakom filtra obal zabezpečuje najvyšší štandard v oblasti hygieny a bezpečnosti produktu. V ponuke aj 500g balenie s jednoduchým systém, "click and go".

Pre aplikáciu z dózy 3,5 kg využite dávkovacie pumpu a držiak na stenu.

Informácie o výrobcovi

Český výrobca kozmetiky, chémie, bytovej a priemyselnej drogérie.
Výrobca radu CLEAMEN pre profesionálnu údržbu.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.