Isolda Click Dezinfekčný gél, 500ml

Neohodnotené
 
 
Dostupnosť Vypredané
€4,03
€3,36 bez DPH
   
Kód tovaru 132
Kategória Ochranné pracovné prostriedky
 
Popis:
Dezinfekčný prostriedok obsahujúci zmes alkoholov a triklozán, s veľmi dobrou dermálnou toleranciou, ktorý je určený na priame použitie pre hygienu a dezinfekciu pokožky. Je použiteľný najmä v zdravotníckej praxi, ale aj pri ďalších epidemiologicky závažných činnostiach, napríklad potravinárske prevádzky, kozmetické služby, pedikúra, manikúra, kaderníctvo, holičstvo a pod. Prostriedok je účinný proti širokému spektru baktérií, mykobaktérií, plesní, kvasiniek a vírusov. Má pH neutrálne.
 
Použitie:
Prostriedok sa dodáva v praktickej fľaši a najčastejšie sa používa v spojení s dávkovačom CLICK & GO, ktorý je vybavený aj bezkontaktným lakťovým dávkovaním. Prostriedok je pre dávkovače dodávaný v gélovej forme, ale pre hygienické slučky a automatické dávkovanie v potravinárskom priemysle je dodávaný vo väčšom balení aj v tekutej forme.
Prostriedok ISOLDA DISINFEKTION SKIN je určený pre Hygienickú dezinfekciu rúk (HDR) podľa normy EN 1500. Redukuje množstvo prechodnej mikroflóry na povrchu rúk s cieľom prerušiť cestu prenosu mikroorganizmov. Prevádza sa vtieraním alkoholového dezinfekčného prostriedku v množstve 3 ml po dobu 30 sekúnd do suchej pokožky (bez použitia vody) až do úplného zaschnutia.

Informácie o výrobcovi

Český výrobca kozmetiky, chémie, bytovej a priemyselnej drogérie.
Výrobca radu CLEAMEN pre profesionálnu údržbu.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.